Ballina Etiketimet Fatal

Etiketim: Fatal

Aksident i rëndë trafiku, një i vdekur dhe katër të lënduar

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen dhe plagosjen ka ndodhur në Korçë. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës.Si pasojë...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com