Ballina Etiketimet Erza Vela

Etiketim: Erza Vela

Kandidatja për deputete i reagon Erzës: Përqeshja dhe ironizomi juaj tregon...

Kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbëresha Kryeziu-Hyseni i është kundërpërgjigjur një reagimi qesharak që bëri gjatë ditës së sotme prezantuesja, Erëza...