Ballina Etiketimet Eneda

Etiketim: eneda

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora...