Ballina Etiketimet Drenica

Etiketim: Drenica

Drenica digjej në luftë, Albin Kurti: Nuk dëshiroj ta kap armën,...

Në një dokumentar të realizuar gjatë kohës së luftës në Kosovë, artistë e aktivistë të ndryshëm në Prishtinë flasin për luftën dhe paqen, dhe...

Kështu e nisi vitin 2020 deputetja e PDK-së nga Drenica

Me profesion është aktore, e shumë e njohin si moderatore, ndërsa deputetja e PDK-së, po del të jetë edhe tip mjaft sportive.Fjala është për...

Kjo është vajzë nga Drenica që po çmend rrjetin me bukurinë...

Hafia Mira vajza me prejardhje nga Drenica dhe është një nga shqiptaret me “HOT” në Instagram, ajo është e lindur dhe rritur në Kanada.Me...

Skenderaj ngrihet në këmbë për Shqipërinë, drenicasit nuk i ndalin ndihmat,...

Nuk kanë të ndalur ndihmat e banorëve të Skenderajt për vëllezërit nga Shqipëria, të cilët kanë mbetur nën qiell të hapur, pas goditjes nga...
Halil Kastrati

Halil Kastrati nuk mund t’i ndalë lotët nga ky rast në...

Humanisti Halil Kastrati është prekur shumë nga një rast në fshatin Abrie e Epërme e Drenasit. Halili me lot në sy, e përshkruan këtë rast...

Përfundim dramatik në duelin Trepça ’89 – Drenica

Gjilani ka gjetur edhe fitoren e dytë më radhë. Para tifozëve të vet e ka mposhtur Vushtrrinë me rezultat të pastër 2-0 Tomislav Busiç dhe...

Drenicasi që shpreson se do ta shoh babain e tij më...

Zgjedhjet nacionale në Kosovë do të zhvillohen me 6 tetor. Problemet me listat zgjedhor do të ketë edhe në këto zgjedhje. E kaluar na ka...
Kv Drenica

Lajmi i Fundit nga Drenica: Kompania “Drena” shpëton pa u shuar...

Para pak ditësh KV Skenderaj për portalin Drenica Press bëri të qartë situatën e këtij klubi, ku tregoj se në mungesë të përkrahjes financiare...

Ekskluzive: Ramiz Lladrovci tregon emrat se kush do të kandidoj për...

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka përmendur tre emra si kandidatë nga Drenasi për deputet të Kuvendit të Kosovës.“Një nga diplomatët më të shquar...

Plas edhe një skandal seksual në Drenas: Tash punëdhënësi dyshohet se...

Përvoja e parë seksuale për një vajzë të mitur nga Drenasi, po del të jetë një dramë e vërtetë. Vajza po pretendohet se është...