Ballina Etiketimet Dreas

Etiketim: Dreas

Drenas

Në femër në Drenas ngacmohet, fotografohet dhe fotografit i postohen në...

Një person në Drenas është arrestuar pas një ankese te një femre. Mësohet se ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se i dyshuari mashkull K/Shqiptar disa...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com