Ballina Etiketimet Donart Ahmeti

Etiketim: Donart Ahmeti

Mblidhen paratë e nevojshme për shërimin e Donart Ahmetit, 4 vjeçarit...

Mbyllet aksioni për ndihmë: Mblidhen paratë e nevojshme për shërimin e Donart Ahmetit, 4 vjeçarit nga Shupkovci. Njoftimi i familjes:I informoj gjithë qytetarët dhe dashamirët...

4 vjeçari nga Shupkovci i Mitrovicës niset për mjekim në Turqi

Gjatë ditës së djeshme është nisur për shërim në Turqi Donart Ahmeti. Kjo u mundësua falë shumë bamirësve në krye me Labinot Tahiri, Iniciativa Zgjatma...

LAJM URGJENT: I përkeqësohet gjendja shëndetësore 4-vjeçarit nga Mitrovica

Donart Ahmeti, 4 vjeçar nga Shupkovci i Mitrovicës është diagnostikuar me sëmundjen e Polyendocrinopathy. Shërimi i tij kushton 95 mijë euro, e kjo për...

Apel: Familja Ahmeti nga Mitrovica kërkon ndihmë për shërimin e djalit

4 vjeçari Donart Ahmeti nga Shupkovci i Mitrovicës i është vështirësuar ecja. Ai tash e sa kohë përballet edhe me dhimbje tjera.Pas tri viteve...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com