Ballina Etiketimet Dejan Vukicevic

Etiketim: Dejan Vukicevic

A ka dhënë dorëheqje Vukicevic? Malazezi flet për mediat malazeze

Feronikeli përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se ka ndërprerë kontratën me  trajnerin Dejan Vukicevic. Megjithatë, malazezi përmes gazetës “Vijesti.me” e ka...

Feronikeli ndahet me trajnerin Vukicevic, ja nga kush zëvendësohet malazezi

Dejan Vukicevic nuk është më trajner i Feronikelit, shkruan Gazeta Express. Trajneri malazez është larguar nga kampioni i Kosovës, me të cilin nuk i arriti...

Vukicevic: Superliga tejet interesante, secilën ditë që punoj te Feronikeli argëtohem

Trajneri i Feronikelit, Dejan Vukicevic, ka folur për faqen e klubit, feronikelifc.com, duke diskutuar rreth klubit, IPKO Superligës dhe nivelin e lojës së futbollit...

Vukicevic rrit intensitetin e stërvitjeve te Feronikeli

Trajneri i KF Feronikelit, Dejan Vukicevic, ka rritur intensitetin e stërvitjeve, në mënyrë që skuadra ta arrisë formën më të mirë gjatë këtij pushimi...