Ballina Etiketimet Dashevc

Etiketim: Dashevc

Astriti nga Skenderaj ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

Astriti është diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe është duke u trajtuar në Turqi. Shërimi i tij kushton 110 mijë euro, shumë të cilën...