Ballina Etiketimet Caj

Etiketim: Caj

Fotografi e rrallë e familjes së njohur nga Vushtrria duke pirë...

Nuk është rastësi që qyteti i Vushtrrisë mbartë në vete edhe një epitet të dhënë së fundmi, e që është qyteti numër një në...
Haradinaj pi çaj në Llap

Haradinaj pi çaj në Llap

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Podujevë, ka ndaluar në një çajtore në Llap. Haradinaj shihet bashkë me Besnik Tahirin dhe...

Hashim Thaçi e bën çajin vetë midis Japonisë

Presidenti Hashim Thaçi po vazhdon vizitën e tij zyrtare në Japoni. Ai dje zhvilloi disa takime me zyrtarë japonez, ndërsa u takua edhe me nxënës. Ndërsa...