Ballina Etiketimet Astrit Islami

Etiketim: Astrit Islami

Astrit Islami

Këngëtari i njohur dhuron 500 euro për Astritin nga Skenderaj (FOTO)

Astrit Islami, 30 vjeçar nga fshati Dashec i Skenderajt është diagnostifikuar me sëmundjen e rëndë Leukemi Akute, shkruan Drenica Press. Aktualisht, Astriti gjendet në Turqi,...

E gjithë Drenica në këmbë, në ndihmë për shërimin e Astrit...

Astrit Islami nga fshati Dashec komuna e Skenderajt, ka nevojë për ndihmën tuaj, ku nxënësit e shkollave të Skendeajt sot ndihmuan me ato pak...
Astrit Islami

Skenderaj – Vazhdon mobilizimi për ndihmë ndaj Astrit Islamit i diagnostikuar...

Ish-deputetja Donika Kadaj-Bujupi ka bërë thirrje që të ndihmohet i riu Astrit Islami që është diagnostikuar me sëmundjen e rëndë të leukemisë akute. “Astrit Islami...

Ganimete Musliu sfidon koleget e saj: U kërkon ta ndihmojnë Astrit...

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu i ka sfiduar koleget e saja politikane që ta ndihmojnë të riun kosovar, Astrit Islamin i cili para...

Astriti nga Skenderaj ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

Astriti është diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe është duke u trajtuar në Turqi. Shërimi i tij kushton 110 mijë euro, shumë të cilën...
Astrit Islami

APEL PËR NDIHMË/ Astriti nga Skenderaj ka nevojë për ndihmë (FOTO)

Astrit Islami nga Dashafeci i Skenderajt ka nevojë për ndihmë financiare pasi që është diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute. Ai është duke u trajtuar në...