Ballina Etiketimet Asllan Shala

Etiketim: Asllan Shala

Aderime ne PDK

Udhëheqës lokalë të Nismës, AAK-së dhe PD-së i bashkohen Kadri Veselit...

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka pranuar në PDK aktivistë të subjekteve politike të AAK-së, Nismës dhe PD-së. Përmes një njoftimi në llogarinë e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com