Ballina Etiketimet Arbëresha Kryeziu-Hyseni

Etiketim: Arbëresha Kryeziu-Hyseni

Kandidatja për deputete i reagon Erzës: Përqeshja dhe ironizomi juaj tregon...

Kandidatja për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbëresha Kryeziu-Hyseni i është kundërpërgjigjur një reagimi qesharak që bëri gjatë ditës së sotme prezantuesja, Erëza...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com