Ballina Etiketimet Andin Lokaj

Etiketim: Andin Lokaj

Mediat në Shqipëri i ‘hipin në qafë’ Andin Lokajt, ky ia...

Tashmë është konfirmuar lajmi se Andin Lokaj do të jetë spiker zyrtar në stadium për ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit. “Dardanët” zhvillojnë miqësoren kundër Kombëtares...

“Çka po ndodh more kështu” – momenti kur komentatori kosovar ‘eskalon’...

Goli i Valon Berishës herët në ndeshje ndaj Anglisë, ka bërë që të shpërthejë festa te tifozët e Kosovës. “Dardanët” kaluan në epërsi shumë herët...