Ballina Etiketimet Aleksander Vucic

Etiketim: Aleksander Vucic

Vuçiqi “i tregon” Thaçit kur formohet qeveria e re e Kosovës

Gjatë ditës së sotme, është raportuar se presidenti francez, Emmanuel Macron, ka ftuar në një takim të papritur presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe...

Historiani serb: Kosova është shtet, Vuçiqi i prapambetur prandaj s’e njeh

Historiani serb, Millan St. Protic, ka thënë se presidenti i Serbisë Vuciq është një njeri i prapambetur, prandaj nuk e njeh Republikën e Kosovës. Protiq...

Vuçiq në takim me Palmer dhe Reeker: Ju e dini kushtin...

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është takuar në New York me Ndihmës Sekretarin e Shtetit, Philip Ricker dhe të Dërguarin Special për Ballkanin Perëndimor Matthew...

TË FUNDIT