Ballina Etiketimet Albin Kurti

Etiketim: Albin Kurti

Befason Kurti: Ja posti që do t’i jap Vjosa Osmanit nëse...

Albin Kurti, kandidat i VV-së për kryeministër, ka thënë se nëse ai fiton në zgjedhjet e 6 tetorit, pas fitores, kandidaten e LDK-së Vjosa...

Kurti tregon se a do të shkojë si kryeministër te varri...

Kandidati për kryeministër, njëherësh kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është përgjigjur në pyetjen se a do ta vizitojë varrin e ish-presidentit Ibrahim Rugova. “Janë...

VV-ja në Prishtinë nominon këta kandidatë për deputetë, eliminohet një figurë...

Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë ka nominuar disa kandidatë për deputetë të Kuvendit të Kosovës për zgjedhejt e parakohshme që janë planifikuar të...

Albini mposhtë Vjosën në sondazhin e LDK-së!

Elektorati i LDK-së preferon Albini Kurtin para kandidates së tyre për kryeministre, Vjosa Osmanit! Albin Kurti po udhëheq bindshëm në një sondazh që është aktiv...

Një grup profesionistësh nga Skënderaj i bashkohen Lëvizjes Vetëvendosje (FOTO)

Kreu i Lëvizjës Vetëvendosje, Albin Kurti, ka prezantuar aderimet e reja në Lëvizjen Vetëvendosje. Sipas Kurtit, VV-së i janë bashkuar një grup profesionistësh nga Skënderaj....

Kurti letër të hapur Mustafës: Ta bëjmë koalicionin, pastaj kush të...

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka propozuar  një alternativë të re për koalicionin me LDK-në. Ai përmes një shkrimi në facebook, duke iu referuar kryetarit...

Mustafa tregon të rejat për koalicionin me Vetëvendosjen

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës. Isa Mustafa, ka thënë se ende nuk kanë arritur ndonjë marrëveshjen me Vetëvendosjen. Lidhur me koalicionin parazgjedhor mes...

Përfundon takimi Mustafa-Kurti

Ka përfunduar takimi midis kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa dhe atij të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, transmeton Indeksonline. Takimi, sipas burimeve të...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com