Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: Aksident

Aksident në rrugën Skenderaj – Klinë, rrokulliset makina, ka të lënduar...

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Klinë-Skenderaj. Vetura në fjalë është vetaksidentuar dhe ka përfunduar e rrokullisur jashtë rrugës,...

Kështu ndodhi aksidenti ku u përfshi mbrëmë Albin Kurti

Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi...

Kjo është gjendja e Albin Kurtit pas aksidentit

Mediat në Shqipëri pak minuta më parë kanë raportuar se vetura e liderit të VV-së si dhe kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, është aksidentuar...

Policia e Kosovës flet për aksidentin në Drenas, i lënduari po...

Dje ndodhi një aksident komunikacioni në qytetin e Drenasit. Drenica Press pat raportuar për këtë aksident tek udhëkryqi në Qikotovë të Re apo si njihet tani me...

Lajmi i Fundit: Aksident i rëndë në rrugën Skenderaj – Drenas,...

Para pak minutash ka ndodhur një aksident komunikacioni në qytetin e Drenasit, shkruan Drenica Press. Sipas burimeve të portalit Drenica Press, aksidenti ka ndodhur në...

Nga dasma në mort! Aksidentohet familja shqiptare, po kthehej në shtëpi...

Ka ende gjak në rrugën ku humbi jetën një shtetas shqiptar në Kalabri, ditën e djeshme, shkruajnë mediat italiane.Një 65 vjeçar me origjinë shqiptare...

Momenti dramatik kur një veturë nuk respektoi semaforin e kuq dhe...

Ky është momenti dramatik kur një veturë nuk respektoi shenjën e kuqe në semafor dhe shkaktoi një aksident, transmeton Gazeta Express. Aksidenti ishte aq i...

Lajm i Fundit/ Aksident në Skenderaj, nuk dihet për të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodh para pak minutave në fshatin Llaushë të Skenderajt.Ndonëse shkaqet e aksidentit ende nuk dihet, burime të Drenica Press mësojnë...

Lajmi i Fundit: Sapo ndodhi aksident komunikacioni në Drenas, tre persona...

Para pak minutash ka ndodhur një aksident komunikacioni në Drenas, ku janë përfshirë dy makina, shkruan Drenica Press. Sipas burimeve të Drenica Press në këtë...

Policia jep detaje nga aksidenti në Drenas, një person i lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në rrugën Skenderaj – Drenas, njoftoi Drenica Press Aksidenti ndodhi në fshatin Gllobar. Në të kanë qenë të përfshirë një veturë e...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com