Ballina Etiketimet AK 47

Etiketim: AK 47

Duke e shikuar kombëtaren, 28-vjeçari qëllon me kallashnikov brenda lokalit

Një i ri në Korçë është vedorëzuar në polici, pasi teksa ishte duke parë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës është konfliktuar me disa persona. Më...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com