Sytë e futbolldashsve sonte nga Seria A (FOTO)

Sonte zhvillohet derbi i madh në Itali.

Milani pret Interin në derbin e njohur Derby della Madonnina.

Milani me fitore kalon Interin në renditjen tabelare, ngase Interi kryeson me 50 pikë, e ndjekur nga Milan me 49.

Ndeshja fillon në ora 15:00 dhe transmetohet live nga Digitalb – Supersport2./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT