Supergoli i Tevezit ndaj Dortmundit (video)

 

Carlos Tevez ka shënuar golin e vetëm në pjesën e parë në duelin Borussia Dortmund-Juventus. Tevez mori një top nga Evra, dhe argjentinasi nisi një “projektil” të cilin e ndali vetëm rrjeta.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT