Supergoli i Granit Xhakës (video)

 

Mesfushori kosovar, Granit Xhaka ka realizuar golin e dytë për përfaqësuesen Zvicerane në fitoren ndaj Estonisë me rezultat 3-0.
Xherdan Shaqiri pasoi tek Xhaka, dhe ky i fundit nisi një projektil të pandalshëm në portën estoneze.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT