Superasistimi i LeBron James (video)

 

Basketbollisti amerikan, LeBron James, ka treguar edhe një herë pse është numri një në botë. Ai në ndeshjen e katërt finale me Golden State ka dhuruar një asist të bukur duke ndezur simpatizuesit në sallën e stërmbushur.

Kur janë zhvilluar katër ndeshje finale në NBA, rezultati është 2-2 në mes të Cleveland Cavaliers dhe Golden State./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT