Supër lojë e Drenicës, ja me çfarë rezultati po e mund Llapin (FOTO)

KF Drenica sot po tregon një nga lojërat më të mira, deri më tani Drenica po udhëheq 2 me 0 ndaj KF Llapit, transmeton Drenica Press.

Për Drenicën shënuan Harmon dhe Mëziu në minutat e 51 dhe 63.

Kujtojmë së lojtarët e Drenicës në këtë lojë kanë një mbështetje të madhe nga tifozëria e këtij klubi “Shqiponjat e Zeza”./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT