Super gol nga Shkëlzen Gashi (Video)

Mesfushori Kosovar, Shkëlzen Gashi ka shënuar një super gol të mrekullueshëm nga goditja e dënimit. Në ndeshjen që Baseli po e luan kundër Luzernin, dhe po avancon me golin e Gashit në minutën 32′. Gashi lëshoi një goditje të fortë, që ishte e paprekshme për portierin. Shkelzen Gashi ka shënuar edhe golin e dytë në minutën 49′. /Drenica Press/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT