Super Drenica trefishon epersinë ndaj Besës

Duket se Drenica sot vetëm se e ka vulosur ndeshjen dhe fitoren e saj të madhe kundrejt KF Besës. Klubi futbollistik nga Skenderaj Drenica ka shënuar tani edhe golin e tretë në minutën e 73. Kësaj radhe realizon Hysen Tahiri. Goli ishte i dyshimtë pasi që nuk dihet nëse e ka kaluar apo jo vijën e fundit. Por referi ka pranuar golin dhe tanime Drenica gjindet në epërsi ndaj Besës me rezultat 3:0/drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT