Sunderland-Chelsea 0-1, golat dhe rastet (video)

 

Chelsea ka rrëmbyer edhe tre pikët e radhës duke mposhtur Sunderlandin me rezultat minimal 1-0.

Golin e vetëm e ka shënuar Cesc Fabregas, një gol shumë i bukur.

Pas 16 xhirove, në Premier League kryeson Chelsea me 40 pikë, 6 më shumë se Liverpuli në vend të dytë./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=zUo0Al-br5A

- Advertisement -

MË TË FUNDIT