Sulmuesi nga Drenica shënon gol të bukur me kokë në Itali (Video)

Mesfushori drenicas, Perparim Hetemaj, ka shënuar gol të bukur me kokë dhe ky ishte goli i tij i dytë në këtë sezon në Serie A.

Skuadra e tij Kievo ka barazuar 1-1 në duel me Torinon.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT