Sulmon policët, arrestohet shtetasi nga Shqipëria

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në Stacionin Policorë Kufitare “Qafë Prushi”, pasi që i njëjti ka penguar dhe sulmuar fizikisht zyrtaret policor gjatë detyrës.

Me vendim të prokurorit kamioni është konfiskuar ndërsa i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT