Sulmohet fizikisht Myzejene Selmani nga Ismet Mulaj

 

Dy anëtarë e Kryesisë së AKR-së janë përleshur gjatë ditës së sotme në mes vete.
Aty Myzejene Selmani ka pësuar dhunë fizike nga deputeti i kësaj partie Ismet Mulaj duke e kapur për fyti. Nga përleshja deputetja Selmani ka marrë edhe shenja në qafë. Si dhe ka shenja si pasojë e përleshjes.
Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se përleshja ka ardhur si pasojë e acarimit të situates në mes të dy deputetev gjatë një debati në orët e pasditës së sotme./Indeksonline/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT