Suarez dhe Messi shënojnë për epërsinë e shpejt të Barcelonës (video)

 

Lusi Suarez dhe Lionel Messi ka shënuar dy gola brenda 3 minutave (15 dhe 18) për epërsinë e Barcelonës ndaj Romës me rezultat 2-0.


- Advertisement -

MË TË FUNDIT