Spanjë-Çeki, formacionet zyrtare

Spanja dhe Republika Çeke lujanë sot prej orës 15:00 dhe këto janë formacionet zyrtare, njofton Drenicapress.info.

Spanja: De Gea, Juanfran, Ramos, Pique, Alba, Busquets, Iniesta, Fabregas, Silva, Nolito, Morata.

Çekia: Cech, Kaderabek, Sivok, Hubnik, Limbersky, Darida, Plasil, Gebre-Selassie, Krejci, Rosicky, Necid.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT