Sot në Kosovë: në mëngjes mjegulla, ditën diell e vranësira

Në Kosovë për sot, e premte 25 nëntor 2016, parashikohet mot me vranësira dhe diell, ndërsa në mëngjes vende-vende do të ketë mjegull.

Era do fryj nga perëndimi deri 20 km/h.

Ndërkohë parashikohet që temperaturat minimale të lëvizin nga -2 gradë C, ndërsa ato maksimale pritet të arrijnë deri në 9gradë Celsius.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT