Sot i “dhezi” aeroplani, aty e priti Thohiri (Foto)

Mos u shqetësoni interista. Martin Montoya ka arritur sot në Milano dhe aktualisht është duke i kryer testet mjekësore te Interi.

Montoya e kishte në plan dje aterrimin për Itali, por që udhëtimi u shtye për shkak të mosfluturimit të aeroplanit.

Sot në mëngjes ai ka arritur në Milan, ndërsa në pritje i doli bosi i Interit, Erik Thohir.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT