Sot Finalja e Kupes së Kosovës në Futsall

Sot me fillim nga ora 17-00 në Pallatin e Rinis dhe të Sporteve në prishtinë,zhvillohet Finalja e kupes së Kosovës ne futsall ku takohen Fc Feniks vs Fc Liburni.Këtë ndeshje mund ta ndiqni edhe në RTK 1 në transmetim të drejtperdrejt.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT