Sot feston i pari i vendit

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot feston ditëlindjen e 48-të.

Një numër bukur i madh i simpatizuesve të Presidentit të Kosovës, që në orët e hershme të mëngjesit kanë uruar atë me rastin e ditëlindjes së tij.

Thaçi përmes rrjetit social facebook ka falënderuar të gjithë ata të cilët i shprehen urimet e tyre, duke theksuar se së bashku kemi kaluar shumë kohë, kemi ndarë shumë çaste të vështira dhe të gëzuara. Nga thellësia e zemrës ju falënderoj- shkruan Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT