Sot bëhet varrimi i studentit të ndjerë

 

Studenti Alban Veliu, ka ndërruar jetë mbrëmë gjatë faljes së akshamit. Hoxha i njohur nga Skenderaj, Bedri Syla ka njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet sot nga ora 15:00.

Njoftimi i plotë:

Miq e dashamirë!Duke lutur Allahun e Gjithemeshirshem e Meshireplote qe vellaun-shokun tone Alban Veliun ta kete meshiruar dhe ta kete bere banor te xhenetit ju njoftoj se varrim-percjellja e rahmetliut per ne boten tjeter-Ahiret behet sot e enjte ne ora 15:00 ne varrezat e lagjes Veliu ne Polac te Skenderajt, Allahu e meshirofte!/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT