Sonte ndeshja e 300 për Gerard Pique

 

Për mbrojtësin e Barcelonës Gerard Pique, dueli me PSG, ka një rëndësi të madhe.
Mbrojtësi spanjoll shënon paraqitjen e 300 në futbollin profesionist me Barcelonën, Spanjën, United dhe Real Zaragozën.
Gjatë karrierës së tij, ai ka realizuar edhe 22 gola.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT