Skuadra kosovare në “Livescore” (Foto)

Skuadra e njohur kosovare, Hajvalia, po qëndron në Zvicër, për të zhvilluar ndeshje miqësore.

Është Sioni, kundërshtari i radhës i Hajvalisë.

Ndeshja që zhvillohet sot ndërmjet Sionit dhe Hajvalisë, ka hyrë në mesin e ndeshjeve të ditës te faqja e njohur “Livescore.com”.

Sion-Hajvalia është mes ndeshjeve tjera miqësore që zhvillohen sot, derisa ajo fillon në ora 17:00.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT