Skivi e Ronela në lidhje?

Formimi i labelit, projektetet e reja e përkrahja e artistëve të rinj janë qëllimet kryesore të Skivit për pjesën tjetër të vitit, megjithse gjatë ditës së djeshme fokusi ishte te jeta e tij private.

Emisioni Sonte siguron një fotografi të tij në pishinë, e ku shihet se nuk është vet. Por, a mund të themi se u “rehatu” edhe ky?

Ai në emisionin Sonte në T7 u deklarua rreth jetës së tij private, duke treguar edhe për raportin me këngëtaren Ronela Hajati dhe pëlqimet e vazhdueshme mes njëri tjetrit në rrjete sociale./Express

- Advertisement -

MË TË FUNDIT