Skenderaj, vetura godet këmbësoren

 

Policia e Kosovës ka raportuar për një aksident trafiku ne mes te një veture civile dhe një këmbësoreje.

Deri te aksidenti ka ardhur kur i dyshuari mashkull (kombësia shqiptar) duke lëvizur me veturën Pasat me targa lokale nga pakujdesia ka goditur këmbësoren-viktimën femër (kombësia shqiptare).

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas tretmanit mjekësor është liruar.

Nuk raportohet për te arrestuar.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT