Skenderaj: Tre të plagosur në mëngjes

Sipas disa burimeve të drenicapress.info, sot në orët e hershme të mëngjesit si pasoj e një mos marrëveshje në qendër të  Skenderaj ka ndodh një përplasje armësh në mes të disa personave. Raportohet se të plagosur rëndë janë tre persona të cilët janë dërguar në QKUK, në Prishtinë.
Sipas disa burimeve jo zyrtare të drenicapress, ngjarja ka ndodh afër stacionit të autobusëve në Skenderaj pas orës 8-të, dhe personat e përfshirë në këtë konflikt janë pronarë të kompanive transportuese. /drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT