Skenderaj, sheshi “Adem Jashari” gati për festën e “17 Shkurtit”

Komuna e Skenderajt i ka bërë të gjitha përgatitijet për të festuar Ditën e Pavarësisë së Kosovës. Për shtatë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, Komuna e Skenderajt ka stolisur sheshin “Adem Jashari” që njëherit do të jetë pikëtakimi i shumë qytatarëve të cilët do të dalin të festojnë shtatë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, pasi në këtë shesh në ora 13:00 do të mbahet një konccert festiv të organizuar nga Komuna e Skenderajt. Në mesin e këngëtarëve që do të përformojnë ndër emrat më të njëhur do të jenë Leonora Jakupi, Leotrim Gashi dhe shumë emra të tjerë./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT