Skenderaj, rrokolliset traktori, lëndohen drejtuesi dhe pasagjeri

 

Dje në Klinë të Epërme një person i moshës 30 vjecare duke drejtuar traktorin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin mbi mjet dhe ka përfunduar jashtë rrugës.

Si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi dhe pasagjeri mashkull të cilët janë dërguar në QKUK për trajtim të nevojshëm mjekësor.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT