Skenderaj, pas humbjes që pësoi KF Drenica ja në cilin vend tabelar ndodhet (FOTO)

Pas humbjes që pësoi KF Drenica nga Drita me rezultat 0:4, klubi drenicas nga Skenderaj sërish është jashtë zonës së rrezikshme. Në renditjen tabelare të Superligës së Kosovës, KF Drenica tani zë vendin e shtatë me 34 pikë, transmeton Drenica Press.

Ndërsa si ekipet më të rrezikuara në Super Ligën e Kosovës janë KF Istogu dhe KF Vushtrria./drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT