Skenderaj: në Llaushë një person duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin

Vet drejtuesi dhe dy pasagjer kanë pësuar lëndime, pasi që veturën e tyre nga pakujdesia e shoferit ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge, njofton Policia e Kosovës, raporton Drenica Press.

Ngjarja ka ndodhur në Llaushë të Skenderaj të shtunën 13:00. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Mitrovicës për trajtim të nevojshëm mjekësor./Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT