Skenderaj, kampioni i volejbollit në Kosovë, KV Skenderaj nesër do të ndeshet me këtë kundërshtar

Klubi i volejbollit nga Skenderaj, kv Skenderaj nesër do të zhvilloj ndeshjen në kuadër të superkupës së Kosovës në volejboll kundrejt Kv Dritës. Sipas burimeve të Drenica Press klubi drenicas është përgatitur mirë për edicionin e ri 2015/16. Ndërkaq edhe përforcimet e bëra nga klubi janë ambientuar mirë dhe pritet që në këtë edicion sërish KV Skenderaj të jetë kampion në bazë të cilësisë së lojtareve që ka në radhët e veta. Ndeshja në mes Kv Skenderajt  dhe Kv Dritës do të zhvillohet në Palestren sportive  “1 Tetori” në Prishtinë në ora 13:00./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT