Skenderaj, biçiklisti bie në gropë në fshatin Llaushë, merr lëndime të rënda, gjëndja e tij kritike

Sipas Policisë së Kosovës bëhet e ditur se një biçiklist ka mbetur në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi ka rënë në një gropë gjersa po ngaste biçikletën në fshatin Llaushë të Skenderajt, trasmeton Drenica Press.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QMF në Skenderaj dhe pastaj është dërguar me urgjencë në QKUK në Prishtinë për tretman mjekësor./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT