Skenderaj, arrestohet pasi shtiu me pushkë gjuetie!

 

Dje rreth orës 09:00 të mëngjesit një banaor shqiptar ka shtënë me armë gjuetie. Menjëhere në vend të ngjarjes ka dalë policia ku ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë dhe një pushkë gjuetie me pesë fishekë të kalibrit 12mm.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT