Skënderaj, arrestohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Skënderaj ka arrestuar një person.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës”, ka njoftuar policia./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT