Skenderaj, algat dhe mbeturinat ja shëmtojnë bukurinë lumit Klina (FOTO)

Lumi Klina që kalon mes parkut të qytetit të Skenderajt është mbushur përplot alga dhe mbeturina. Kjo pamje që ju sjellim në foto shihet qartë se ja ka prishur bukurinë këtij lumi pas rregullimit që i është bërë.

Në këto foto shihet se algat dhe mbeturinat i kanë dhënë një pamje jo të mirë këtij lumi dhe për mirëmbajtjen e tij nuk është kujdesur ta pastroj askush deri më tani./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT