Skandaloze, gjendja e mjerueshme e stadiumit “Adem Jashari” (video)

Vitin e kaluar stadiumi “Adem Jashari” në Mitrovicë i përmbushte kriteret për ndeshje ndërkombëtare. Gjendja e tij tani është e mjerueshme.

Ekipi i “Tribuna Channel” vizitoi të premten impiantin mitrovicas dhe mjerimin që ekziston atë, mund ta shihni në videon e realizuar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT